48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

O nas

Jesteś tutaj

 

Lider konstrukcji szklanych i stalowych w Europie

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz indywidualnie podejście do każdego projektu pozwoliły nam utrzymać się w czołówce firm, na rynku usług związanych ze szkłem, aluminium, stalą, stalą nierdzewną i kratami rolowanymi. Specjalizujemy się w indywidualnych i nietypowych realizacjach, które wykonujemy na terenie całej Europy. Dobieramy najlepsze materiały i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki temu otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od naszych Klientów. Wyróżniamy się nowoczesnym parkiem maszynowym, logistyką, krótkimi terminami realizacji i konkurencyjnymi cenami, ale przede wszystkim doświadczeniem i zaangażowaniem pracowników.

Wieloletnie doświadczenie firmy Dandav

Historia naszej firmy rozpoczęła się na początku lat 90. Małżeństwo Państwa Potrzebskich otworzyło małą działalność, która w miarę upływu lat stała się dobrze prosperującym biznesem. Obecnie śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów w branży projektów indywidualnych związanych ze szkłem, aluminium, stalą i kratami rolowanymi. Nie udałoby się nam tego osiągnąć bez zaufania i lojalności naszych Klientów.

Ważną datą dla naszej firmy były obchody 25-lecia działalności w 2016 roku. Była to dobra okazja, aby podziękować wszystkim Kontrahentom, Partnerom, Pracownikom i Przyjaciołom za wieloletnią współpracę.

Materiał filmowy zrealizowany przez TVP3 Kraków

W naszej siedzibie gościliśmy ekipę filmową Telewizji Polskiej. Podczas ich wizyty został zarejestrowany materiał do programu „Meritum Biznesu” dla TVP3 Kraków, w którym przedstawiane są historie małopolskich przedsiębiorców. Odcinek o firmie Dandav nawiązywał do historii naszej firmy oraz zdobytego doświadczenia w realizacji witryn sklepowych, balustrad oraz krat rolowanych. Determinacja i ciężka praca Państwa Potrzebskich - założycieli firmy, przyczyniły się do prężnego rozwoju działalności. Obecnie w firmie jest zatrudnionych ponad 100 pracowników. Nasz zespół każdego dnia pracuje nad udoskonaleniem oferowanych usług, wprowadzając wiele innowacji i nowoczesnych rozwiązań.

Innowacyjne rozwiązania firmy Dandav

Otrzymaliśmy techniczną aprobatę dotyczącą naszego autorskiego rozwiązania na „Drzwi wewnętrze i zestaw wyrobów do wykonania ścian działowych systemu DANDAV GLASS WALL AT-15-9195/2016.” Pozytywna opinia Instytutu Techniki Budowlanej wzmocniła naszą pozycję na rynku. Staliśmy się prekursorami innowacyjnego systemu profili GLASS WALL, które mogą być wykorzystywane w każdej dziedzinie budownictwa. Znajdują szerokie zastosowanie przy budowanie wysokich, szklanych ścian oraz niestandardowych drzwi. Wraz z wysokojakościowym produktem, Klient otrzymuje również pewność, że produkt spełnia wszystkie standardy – wytrzymałość, jakość i estetykę.