48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

TVP Kraków o Firmie Dandav!

Jesteś tutaj

Kilka tygodni temu w firmie Dandav gościła ekipa filmowa Telewizji Polskiej, która tworzyła reportaż do programu „Meritum Biznesu” emitowanego na antenie TVP 3 Kraków. Członkowie ekipy zobaczyli siedzibę firmy, hale produkcyjne oraz warsztat, a przy okazji dowiedzieli się sporo na temat profilu działalności oraz ponad 20. letniej historii firmy, która dziś jest jednym z wiodących producentów witryn sklepowych, balustrad oraz krat rolowanych w Polsce.

Materiał, który powstał po wizycie, został przedstawiony w programie "Meritum Biznesu”, skupiającym się na biznesowych historiach małopolskich przedsiębiorców. W każdym odcinku cyklu, przedstawiane są historie firm oraz ich założycieli.

Firmy Dandav nie byłoby bez Państwa Potrzebskich, małżeństwa które na początku lat 90. postanowiło, że wspólnymi siłami otworzy firmę. Reporterzy z kamerami odwiedzili właścicieli i rozmawiali z nimi o istocie biznesu, a także o produktach i usługach jakie oferuje firma zatrudniająca dziś ponad 100 pracowników, zajmujących się na co dzień m.in. produkcją i montażem witryn sklepowych, balustrad oraz krat rolowanych, a także wprowadzaniem na rynek coraz to nowszych i innowacyjnych usług.

Program „Meritum Biznesu” zadebiutował na antenie stacji TVP 3 Kraków 2 lutego 2016 r.

Jesteśmy dumni, że firma Dandav znalazła się w gronie nowoczesnych polskich marek! Serdecznie zachęcamy do obejrzenia programu, klikając w bezpośredni link: http://krakow.tvp.pl/23856674/1-ii-2016