48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Realizacja w Centrum Handlowym Posnania

Jesteś tutaj

Firma Dandav nie zwalnia tempa! Kolejną realizacją wymagającą doświadczenia i odpowiedniej technologii, była realizacja w Centrum Handlowym Posnania. Po raz pierwszy w Polsce zaprojektowano witryny o wysokości: 8000 mm i 6500 mm, do produkcji których Dandav wykorzystał własny system Glass Wall. Na indywidualne życzenie klientów zastosowano szkło odbarwione, które pozwala na niemal naturalne wyeksponowanie kolorów ekspozycji sklepowej. Na wejściach zastosowano drzwi całoszklane lub żaluzje i kraty, w których np. użyto nowych pancerzy typu Visio Dandav (o wysokiej przezierności) lub Gala Dandav (o prostej formie). Co istotne, wszystkie zamontowane przez Dandav witryny, fasady sklepowe oraz kraty posiadają Aprobaty Techniczne lub I.D.T.
W witrynie salonu H&M zastosowano system mobilnych ścian parkowanych ze szkłem odbarwionym, co dało wrażenie niemal niewidocznej witryny, a wykonanie szerokiego otwarcia przyciąga uwagę odwiedzających. Przy okazji tego projektu, Dandav wykonał po raz pierwszy w Polsce witryny dla niemieckiej marki VAN GRAAF, która pozytywnie oceniała realizację i współpracę. Wykonanie uzyskało również aprobatę inwestora. W salonie marki MANGO zastosowano witrynę charakteryzującą się wieloma płaszczyznami i dużym stopniem skomplikowania, a także wyjątkowym efektem wizualnym.
Standard usług Dandav, organizacja oraz zaawansowanie techniczne zaprezentowane w Centrum Handlowym Posnania zostały bardzo wysoko ocenione, tym samym Firma udowodniła, że posiada kompetencje w zakresie realizacji na najwyższym poziomie dla centrów handlowych.