48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Nowe przestrzenie handlu – realizacja w centrum handlowym Serenada Kraków

Jesteś tutaj

Najmodniejsza część Małopolski jest już dostępna dla klientów. Firma Dandav, we współpracy z najnowszym w Krakowie Centrum Handlowym Serenada, zrealizowała niezwykle wymagające zlecenie, dzięki któremu nowe przestrzenie handlowe zyskały niebanalną i unikalną jakość. Najnowsza realizacja firmy była bardzo wymagającym zadaniem, w ramach którego wykonano szereg wymagających i skomplikowanych montaży. Z uwagi na bardzo duży ciężar szyb zastosowano specjalistyczny sprzęt montażowy, sięgając po innowacyjne rozwiązania. Było to szczególnie istotne w kontekście precyzyjnych wykończeń, wymagających dokładnego planowania każdej z prac.
Wiele czasu poświęcono szczegółowemu doprecyzowaniu prac logistycznych, które pozwoliły dokładnie zrealizować oczekiwania wymagającego klienta, który już po otwarciu, prezentuje najwyższą jakość i wyznacza nowe trendy w branży centrum handlowych w Polsce.
Dzięki szczególnemu zaangażowaniu kadry pracowniczej i zarządzającej firma Dandav wzmocniła swoją pozycję jako dobrego i solidnego wykonawcy, a przede wszystkich jako prekursora w realizacji wyjątkowych zadań, gdzie potrzebne są nieszablonowe działania. Wszystko po to, aby prezentować najwyższą jakość i realizować zadania, gdzie kompetencje i dbałość o detale stają się najlepszą wizytówka realizacji zadania. Zobacz naszą ofertę.