48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

25-lecie Dandav

Jesteś tutaj

Rok 2016 jest rokiem szczególnym dla firmy Dandav. Z dumą i radością informujemy, że w tym roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności.

Dandav powstał na początku lat 90., gdy małżeństwo Państwa Potrzebskich postanowiło, że własnymi siłami rozpoczną rodzinny biznes. W ten sposób zapoczątkowana została działalność przedsiębiorstwa, które obecnie jest jednym z liderów na rynku realizacji indywidualnych projektów związanych ze szkłem, aluminium, stalą, stalą nierdzewną i kratami rolowanymi.

Podkreślić należy, że ostatnie ćwierć wieku efektywnej działalności firmy, nie byłoby możliwe bez zaufania, jakim obdarzyli firmę klienci. Z tej okazji 3 czerwca odbyła się uroczystość 25-lecia Dandav, która była doskonałą okazją, aby podziękować Klientom, Partnerom oraz Pracownikom, dzięki którym i dla których firma istnieje od tylu lat.

Na uroczyste spotkanie, które miało miejsce w Kompleksie Klasztornym w Hebdowie w Hotelu św. Norberta, przybyło wielu gości, wśród których nie zabrakło partnerów handlowych, przyjaciół firmy oraz oczywiście pracowników.

Zarząd firmy pragnie podziękować wszystkim za przybycie oraz udział w przygotowanym programie wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że wraz z naszymi partnerami biznesowymi nie zabraknie powodów by uroczyście obchodzić kolejne rocznice.