48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Relacja foto: stolarka aluminiowa oraz portale reklamowe – Wiedeń Austria

Jesteś tutaj

Kolejną realizacją Dandav poza granicami Polski były prace wykonane w elewacji frontowej budynku biurowego w Austrii, w samym centrum Wiednia. W zakres realizowanych prac weszła dostawa zewnętrznej stolarki aluminiowej wraz z jej montażem, dzięki czemu elewacja zyskała duże szklane tafle oraz nowy, elegancki wygląd. Na elewacji wykonano również zewnętrzny portal reklamowy, który dodatkowo zyskał podświetlenie LED, a także zamontowano uprzednio opracowane przestrzenne litery na ścianę – adres: Sachsenplatz 4-6. Budynek został zaopatrzony również w 8-skrytkową skrzynkę na listy. Jej wykonanie wraz z montażem było nietypowym rozwiązaniem, dedykowanym specjalnie dla tego miejsca.
 
Dandav jest Firmą wyspecjalizowaną w wykonywaniu w pełnym zakresie profesjonalnych witryn sklepowych oraz ich dostawie na zlecenie inwestorów krajowych i zagranicznych. W ostatnim czasie domeną Firmy stało się także kompleksowe wykonawstwo fasadowej stolarki aluminiowej oraz okienno-drzwiowej z elementami reklamowymi, wraz z ich dostarczeniem i montażem. Dysponowanie szeroką kadrą specjalistów umożliwia również kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego.
Dzięki stałemu rozwojowi świadczymy usługi najwyższej jakości i wprowadzamy coraz więcej nowych produktów i technologii. Nowością w 2016 roku będzie mycie witryn sklepowych w obiektach komercyjnych, zewnętrznych fasad szklanych, a także stolarki aluminiowej zewnętrznej oraz wewnętrznej. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do kontaktu.