48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Witryna salonu New Yorker w Galerii Navigator w Mielcu

Jesteś tutaj

Witryna salonu New Yorker, który na początku września otworzył się w Galerii Navigator w Mielcu, jest jedną z pierwszych realizacji dla centrów handlowych w jesiennym portfolio firmy Dandav.
Witryna z obudową ze specjalnej blachy super mirror. Realizacja została w całości wykonana w oparciu o niezawodne systemy Glass Wall, a do portalu wykorzystano konstrukcje stalowe. Ponadto portal został wykończony polerowaną i nierdzewną blachą o wysokim współczynniku odbicia światła. Zastosowane nietypowe rozwiązanie, w pełni oddające pożądany przez zleceniodawcę efekt, świadczy o nieszablonowym i indywidualnym podejściu do zamówienia. Podkreślić należy również, że realizacja wymagała zamówienia poza granicami kraju specjalnej blachy, a instalacja elementów wymagała dużej precyzji i dokładności oraz wiązała się ze sporym ryzykiem montażowym.
https://dandav.com.pl/news/iqos-galeria-mokot%C3%B3w.html  witryna  żaluzje  zabudowy  specjalne okładziny  frezowane 
Title: Realizacja projektu IQOS Mokotów – zdjęcia | Dandav
Description: Nasza realizacja projektu dla IQOS w Galerii Mokotów w Warszawie. Witryna sklepowa, żaluzje i wiele więcej – zobacz efekty naszej pracy!
Realizacja w salonie IQOS Galeria Mokotów
Witryna salonu IQOS w Galerii Mokotów w Warszawie to nasz najnowszy projekt. Realizacja zakładała wykonanie nowoczesnej witryny sklepowej i montaż wytrzymałych żaluzji rolowanych. Projekt zawierał też zabudowy specjalne i okładziny frezowane. Szkło zostało wykonane w oparciu o autorski system Glass Wall od Dandav. Mocna konstrukcja i oryginalny design nadał witrynie szczególnie eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Kolejny wyjątkowy projekt z ciekawymi rozwiązaniami. Zapraszamy do fotorelacji.