48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Ekspozytory reklamowe

Jesteś tutaj

Kolejnym projektem, potwierdzającym zdobywane przez nas doświadczenie, jest projekt ekspozytorów. Ekspozytory reklamowe od Dandav to konstrukcje, które są łatwe w montażu i można je dodać do istniejącej już architektury.

Funkcjonalne ekspozytory reklamowe łatwe w montażu

Projekt konstrukcyjny ekspozytorów wraz z obliczeniami statycznymi został wykonany przez Dandav. Ekspozytory reklamowe charakteryzują się wieloma funkcjonalnościami: łatwym montażem, możliwością dostosowania oraz rozbudowy zarówno na szerokość, jak i na głębokość, nowoczesnym industrialnym designem, a także dostosowaniem kolorystyki według indywidualnych wymogów. Dla naszych klientów przygotowujemy takie ekspozytory, które wkomponują się w przestrzeń. Dzięki temu powstają bardzo ciekawe, funkcjonalne ekspozytory reklamowe, które spełniają dodatkowe funkcje – ekspozytory mogą być alternatywą dla altan, dając schronienie przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Podświetlane ekspozytory reklamowe

Ekspozytory są samonośnymi konstrukcjami stalowymi, w których zastosowano mocowanie aluminiowe w systemie Glass Wall Dandav. Zastosować w nich można szklenia 12 mm ESG do wysokości szklenia 5000 mm, a dzięki wykończeniu dachu przez odpowiedniej grubości blachę stalową, istnieje możliwość jego obciążenia do 200 kg.

W ekspozytorach zastosować można również ukryte drzwi serwisowe/ekspozycyjne, a także uzupełnić je o szprosy dekoracyjne, wybrane przez klienta. W ekspozytorach reklamowych można również wykonać instalację oświetleniową, jak również inne instalacje elektryczne wraz z wewnętrznymi instalacjami ppoż., instalacjami tryskaczowymi (SPK) czy detekcją pożaru SSP. Konstrukcje stalowe oraz aluminiowe ekspozytorów zostały zabezpieczone farbami proszkowymi w lakierniach w Dandav.