48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Ekspozytory / Gabloty szklane Dandav

Jesteś tutaj

Efekty realizacji świadczą o kompetencjach firmy Dandav. Kolejnym projektem potwierdzającym zdobywane przez lata doświadczenie jest projekt ekspozytorów, dający duże możliwości dostosowania do architektury już istniejącej.
Projekt konstrukcyjny ekspozytorów, wraz z obliczeniami statycznymi, został wykonany przez Dandav. Ekspozytory charakteryzują się wieloma funkcjonalnościami: łatwym montażem, możliwością dostosowania oraz rozbudowy zarówno na szerokość, jak i na głębokość, nowoczesnym industrialnym designem, a także dostosowaniem kolorystyki wg indywidualnych wymogów.
Ekspozytory mogą zostać zastosowane jako miejska alternatywa dla altany oraz pozwalają na korzystanie z otoczenia także przy niekorzystnych warunkach pogodowych.
Ekspozytory są samonośnymi konstrukcjami stalowymi, w których zastosowano mocowanie aluminiowe w systemie Glass Wall Dandav. Zastosować w nich można szklenia 12 mm ESG do wysokości szklenia 5000 mm, a dzięki wykończeniu dachu przez odpowiedniej grubości blachę stalową, istnieje możliwość jego obciążenia do 200 kg.
W ekspozytorach zastosować można również ukryte drzwi serwisowe / ekspozycyjne, a także uzupełnić je o szprosy dekoracyjne, do wyboru przez klienta. W ekspozytorach można również wykonać instalację oświetleniową, jak również inne instalacje elektryczne, wraz z wewnętrznymi instalacjami ppoż., instalacjami tryskaczowymi (SPK) czy detekcją pożaru SSP. Konstrukcje stalowe oraz aluminiowe ekspozytorów zostały zabezpieczone farbami proszkowymi w lakierniach własnych Dandav.