48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Realizacja w Centrum Handlowym Wroclavia - Wrocław

Jesteś tutaj

Kolejna udana realizacja za nami. Firma Dandav powiększa portfolio nietypowych i specjalistycznych zleceń, tym razem dla Centrum Handlowego Wroclavia we Wrocławiu. Zaawansowane technologie
w zakresie logistyki i samego montażu pozwoliły na osiągnięcie niezwykle wysokiej jakości wykonania, a wszystko w dobrym czasie, w ramach harmonogramu realizacji zlecenia.
Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań logistyczno-transportowych, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, jak lekkie dźwigi samojezdne oraz innowacyjne ssawki montażowe, pozwolił skutecznie osadzić i zainstalować oryginalne witryny sklepowe o wysokości ponad 6,5 m i szerokości przeszło 4 metrów.
Profesjonalne witryny sklepowe – Centrum Handlowe Wroclavia
Realizacja w Centrum Handlowym Wroclavia była prawdziwym testem dla nietypowych i dostosowanych do wysokich wymagań klienta. Zastosowano najnowocześniejszą technikę produkcji szyb, gdzie poprzez odpowiednie hartowanie i klejenie szyb, przygotowano szybę w rozmiarze aż 6,5 metra wysokości. Warto dodać, że połączenia szyb wielkoformatowych wykonano w technologii bezszprosowej i bezpunktowej, łącząc idealnie na „styk”.
Do produkcji witryn wykorzystano produkty własne, jak innowacyjny system Glass Wall, okucia Dandav oraz, co istotne, system mocowań punktowych Dandav. Dodatkowo w ramach procesu realizacji wykorzystano stal malowaną według indywidualnego rozwiązania oraz życzenia klienta. Zwieńczeniem realizacji było wykończenie, do którego wykorzystano szereg materiałów kompozytowych (dibond w wielu kolorach), stal nierdzewną polerowaną oraz szczotkowaną.
Realizowane na zlecenie CH Wroclavia zadanie było o tyle ciekawe, że w ramach unikalnego wykończenia zastosowano szkło odbarwione, które pozwala na rzeczywiste pokazanie kolorów ekspozycji sklepowej. W ramach realizowanych zleceń firma Dandav korzysta z wysokiej jakości atestów, aprobat technicznych oraz indywidualnych. Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż każde wykonanie, to indywidualne ustalenia, dokumentacje techniczne oraz rozwiązania „szyte na miarę” – idealnie dla klienta.
Realizacja w Centrum Handlowym Wroclawia Wrocław została zrealizowana w całości poprzez zespoły projektowe i montażowe firmy DANDAV, otrzymując wysoką ocenę zleceniodawcy, co wzmacnia dodatkowo pozycję firmy w branży.